Szanowni Państwo,

W celu zmniejszenia potencjalnego ryzyka epidemiologicznego związanego z koronawirusem SARS-CoV-2 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie oraz jej filiach w Łęgu Tarnowskim, Niecieczy, Niedomicach oraz Otfinowie do odwołania nie będą organizowane zajęcia przeznaczone dla grup zorganizowanych

, w tym: lekcje biblioteczne, wycieczki do biblioteki, lekcje głośnego czytania, spotkania DKK dla dzieci i dorosłych, zajęcia z Lego Mindstorms oraz inne wydarzenia z udziałem publiczności.

Jednocześnie informujemy, że wypożyczalnie działają bez zmian, nie ograniczamy ilości wypożyczanych książek i przedłużamy terminy ich zwrotów. Zachęcamy czytelników do zaopatrzenia się w większą ilość książek, gdyż sytuacja może ulec zmianie.

BARDZO PROSIMY OSOBY Z INFEKCJAMI, nie tylko w kontekście koronawirusa, O NIEPRZYCHODZENIE DO BIBLIOTEKI.

W zaistniałej sytuacji zwracamy się z prośbą, abyśmy nie narażali innych na wirusy i infekcje.

Prosimy, dbajmy o wspólną przestrzeń.

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com