Z radością donosimy, że Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie otrzymała dotację Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 25 000 zł w ramach programu "Promocja czytelnictwa 2020" na zadanie "Żabnieńskie spotkania z literaturą".

W ramach zadania odbędą się m.in. spotkania autorskie, warsztaty literacko – plastyczne oraz konkurs dla najmłodszych. Całkowity koszt zadania wynosi 32 tys. zł. O szczegółach poinformujemy już wkrótce.

Celem programu "Promocja czytelnictwa" jest wspieranie wartościowych form promowania czytelnictwa, zarówno poprzez dofinansowywanie innowacyjnych szeroko zakrojonych programów promujących powszechne praktyki czytelnicze, jak i poprzez wsparcie dla przedsięwzięć promujących najbardziej znaczące zjawiska literatury współczesnej.

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com