Image Filia MGBP w Bobrownikach Wielkich zaprasza do zwiedzenia wystawy obrazów, rysunków i grafik autorstwa Agnieszki Klich.


Autorka prac urodziła się w Proszowicach, Ukończyła Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu i Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie na kierunku: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych.  Obecnie mieszka w Ilkowicach.

Na  wystawie, można obejrzeć rysunki, grafiki, malarstwo akrylowe, których tematem są : anioły, pajacyki i pierroty oraz bajkowe ilustracje,  m.in. cykl ilustracji do wiersza Wandy Chotomskiej pt. „Siedem koników”. Jej pasją oprócz malarstwa jest również fotografia, należy do Towarzystwa Fotograficznego „POZYTYWNI”. Jak sama mówi – „Fotografuję aby wzbudzać emocje, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. By pobudzić wyobraźnię. By, wreszcie, obudzić wspomnienia. By oglądający choć na chwilkę zatrzymał się w codziennym biegu. Fotografia oprócz tego, że jest sposobem pokazania zainteresowań, to też (albo przede wszystkim) zabawa. I tego staram się trzymać”.

Wystawę można oglądać do końca listopada w godzinach otwarcia biblioteki tj. od 9.00 do 17.00.