W ramach działalności Akademii Młodych Rodziców odbyło się drugie spotkanie zorganizowane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczna w Żabnie.

 

 

 
 
 
 
Na spotkanie tym razem z pediatrą Alicją Jaworską przybyło kilkanaście mam z małymi dziećmi. Pani doktor odpowiadała na wiele pytań dotyczących m.in. chorób wieku dziecięcego, szczepień, alergii oraz żywienia w okresie niemowlęcym i dzieci powyżej pierwszego roku życia. Pytaniom nie było końca, dlatego pediatra Alicja Jaworska Akademię Młodych Rodziców odwiedzi znów za cztery tygodnie.
 
Na następne spotkanie zapraszamy za tydzień tj. 19 lutego. Tym razem gościć będzie dietetyk Anna Bojko.
Projekt Akademia Młodych Rodziców realizowany jest dzięki dofinansowaniu, jakie biblioteka w Żabnie otrzymała w Konkursie Grantowym „Aktywna Biblioteka” Programu Rozwoju Bibliotek.
 
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności.
 
 
 
 
 
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju
Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do
komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest
wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-
Amerykańskiej Fundacji Wolności.