Biblioteka w Łęgu Tarnowskim zaprasza na warsztaty w ramach programu "Prosto i przystępnie o finansach domowych - spotkania w bibliotekach".

 

 

 

Biblioteka w Łęgu Tarnowskim   zaprasza na warsztaty w ramach programu „Prosto i przystępnie o finansach domowych – spotkania w bibliotekach”, na których dowiesz się: Jak lepiej zarządzać budżetem domowym? Jak uniknąć finansowych pułapek? Dlaczego warto oszczędzać i planować swoje finanse ? Warsztaty poprowadzi specjalistka z zakresu edukacji finansowej pani Agata Wszołek. Warsztaty odbędą się 28 lutego 2013 r. o godz. 16.30. Czas trwania - dwie godziny w tym przerwa kawowa. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do biblioteki w Łęgu Tarnowskim ul. Witosa 187 a.
Zgłoszenia przyjmowane są w bibliotece lub telefonicznie pod nr tel. 14 657 50 33, ilość miejsc jest ograniczona, a udział w zajęciach bezpłatny.
„Prosto i przystępnie o domowych finansach –spotkania w bibliotekach” to projekt prowadzony przez Fundację Wspomagania Wsi w ramach Programu Rozwoju Bibliotek i sfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności do którego została zakwalifikowana Miejsko-Gminna Biblioteka w Żabnie Filia w Łęgu Tarnowskim. Program polega na wzbogaceniu oferty bibliotek o usługi łatwego dostępu do wiedzy i informacji na temat zarządzania domowymi finansami oraz o działania edukacyjne w tej dziedzinie wiedzy.  W ramach projektu zostaną zorganizowane cztery dwugodzinne otwarte spotkania dla mieszkańców Łęgu Tarnowskiego i gminy Żabno.