naukangielskiegominiMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatny e-learningowy kurs języka angielskiego funenglish.pl. Dzieci mogą korzystać z kursu samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu.

 

 


Kurs funenglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Składa się z kilkuset filmów, piosenek, edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń. Łączy naukę z zabawą - dzięki czemu dzieci szybko zdobywają kolejne umiejętności językowe. Internetowy kurs funenglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym.
Biblioteka otrzymała dostęp do kursu dzięki udziałowi w trzeciej edycji projektu „FunEnglish w bibliotece”.
Do tej pory (podczas poprzednich edycji projektu) w bibliotece w Żabnie z kursu skorzystało ponad 30 dzieci.
Uczestnicy mogą korzystać z kursu zupełnie samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu. Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki.
Projekt „FunEnglish w bibliotece” jest prowadzony przez firmę Funmedia, we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Więcej informacji na temat kursu komputerowego funenglish.pl można uzyskać w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie lub pod numerem telefonu 14 645-69-31.

 

 

plakat dziecimaly