„Porozmawiajmy o tym, co ważne: wokół spełniania marzeń” to temat spotkania z pisarką Joanną Jagiełło, które odbędzie się w Filii M-GBP w Niedomicach 16 października, w ramach projektu „Żabnieńskie Dni Literatury”. W spotkaniu weźmie udział młodzież ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach.

 

 Joanna Jagiełło – pisarka, autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Trzykrotna laureatka konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren. Wiele jej powieści zostało nagrodzonych przez Polską Sekcję IBBY. Autorka m.in. „serii kawowej” „Kawa z kardamonem”, „Czekolada z chili”, „Tiramisu z truskawkami”, „Mleko z miodem”, a także „Tylko gdy pada deszcz”, „Zielone martensy”, „Jak ziarnko piasku”. Jest również współautorką książek dla miłośników piłki nożnej: „Bramkarze. Samotnicy, akrobaci, dyrygenci” oraz „Napastnicy. Jak zostać mistrzem”.
Podczas spotkania w Niedomicach autorka porozmawia z młodzieżą o ich marzeniach, a także opowie o swoim wielkim marzeniu, jakim było pisanie.

Projekt „Żabnieńskie Dni Literatury” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2020”.

 

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej