Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie serdecznie zaprasza na spektakl poetycki „NORWID”, który odbędzie się 9 czerwca o godz. 18.00 w Sali widowiskowej GCK w Żabnie (ul. Jagiełły 16). Wstęp wolny.

 


Na scenie zobaczymy znanych artystów. Wystąpią:

Maja Barełkowska – aktorka teatralna i filmowa. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Jest aktorką Teatru Ludowego w Krakowie - Nowej Hucie.

Piotr Cyrwus - aktor filmowy i teatralny, prezenter telewizyjny. Ukończył studia na PWST w Krakowie. Aktor Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki roli Ryszarda Lubicza w telenoweli „Klan”.

Piotr Kajetan Matczuk - pianista, aranżer, autor piosenek, lider zespołu „Piramidy”. Autor muzyki teatralnej i filmowej, pianista sesyjny, autor muzyki do bajek i producent audiobooków.

Spektakl odbędzie się w ramach projektu „III Żabnieńskie spotkania z literaturą – wokół epoki romantyzmu”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.