15 maja rozpoczyna się głosowanie na projekty zgłoszone w ramach 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Już wkrótce będziemy prosić Was o oddanie głosu na zadanie „Aromaty kultury” kod: TAR 5 zakładające organizację wydarzeń kulturalnych na terenie gminy Żabno i Radłów. Głosowanie potrwa do 14 czerwca. Nasze zadanie ma charakter regionalny.

Mieszkańcy Małopolski będą mogli oddać aż 2 głosy. Jeden głos na zadanie o zasięgu ogólnowojewódzkim, drugi głos na zadanie regionalne. Sposób głosowania pozostaje niezmienny: głosy papierowe wrzucamy do urn zlokalizowanych w całej Małopolsce lub wysyłamy pocztą do siedziby urzędu marszałkowskiego. Najszybciej będzie można zagłosować przez Internet (na stronie bo.malopolska.pl – zakładka uruchomiona zostanie 15 maja).

Głosować może każda osoba, która ma skończone 16 lat.

Rozstrzygnięcie 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego zaplanowano na jesień – wyniki poznamy najpóźniej 1 października 2024 r. Zadania, które zdobędą największą liczbę głosów, będą realizowane przez Zarząd Województwa Małopolskiego od 2025 r.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej