Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zaprasza na spotkanie autorskie z Tanyą Valko, które odbędzie się 14 maja 2024 r. o godz. 18:00, ul. W. Jagiełły 16.

TANYA VALKO właśc. Tatiana Kaczmarczyk - pisarka i poetka; arabistka, tłumaczka, bizneswoman; podróżniczka. Ukończyła arabistykę w Instytucie Filologii Orientalnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. 
Ponad 25 lat mieszkała poza granicami Polski, m.in. w Libii, Arabii Saudyjskiej i Indonezji, gdzie była nauczycielką w Szkole Polskiej w Trypolisie w Libii, a następnie przez wiele lat asystentką Ambasadorów RP. Od 2018 r. żyje w Polsce. 
Jest autorką bestsellerowej czternastotomowej „Arabskiej sagi” oraz dwutomowej „Azjatyckiej sagi”. W jej dorobku znajdują się także książki o Libii: „Libia od kuchni”, „Życie codzienne w Trypolisie” oraz „Sahara – ocean ciszy”. Zainteresowania zdrowym stylem życia zaowocowały książkami: „Dość odchudzania – czas na dietę” i „Nowoczesna książka kucharska”.

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Patronat medialny nad spotkaniem sprawuje Radio RDN Małopolska.

Wstęp wolny!

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej