Image Scenę biblijną z narodzenia Jezusa Chrystusa przedstawiły dzieci na „Jasełkach” w Filii Bibliotecznej w Niecieczy.

Dzieci wcieliły się w postacie Maryi i Józefa. Byli również pastuszkowie, Mędrcy ze Wschodu, aniołowie. Sceny biblijne przeplatane były graniem  i śpiewaniem kolęd. Mali artyści tak doskonale zagrali swoje role, że w niejednym oku pojawiła się łza,  na twarzy wzruszenie, a  i wystrój szopki zrobił swoje. Owacjom nie było końca. Radość z przedstawienia była tym większa, że wśród mieszkańców Niecieczy  i Czyżowa nie zabrakło pana Burmistrz Żabna Zbigniewa Lustofina, pani dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niecieczy Wandy Szamańskiej, pana Sołtysa Niecieczy Tadeusz Wójcika, pana Sołtysa Czyżowa Andrzeja Florka, pana Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Niecieczy Zbigniewa Łosia.

Najmłodsi czytelnicy Filii Bibliotecznej w Niecieczy już dzisiaj planują kolejne przedstawienia.