Image Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie już po raz drugi zorganizowała Gminny Konkurs Plastyczny, kierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Żabno.


Tym razem przebiega on pod hasłem „TUWIMOWE CUDA I DZIWY”, gdyż w tym roku przypada 55. rocznica śmierci tego wybitnego polskiego poety, pisarza, autora takich wierszy dla dzieci jak: „Zosia Samosia”, „Słoń Trąbalski”, „Okulary” czy „Ptasie radio”.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o życiu i twórczości Juliana Tuwima, rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci oraz kształtowanie świadomego odbiorcy sztuki.

Komisja powołana przez Organizatora dokona oceny nadesłanych prac przyznając nagrody i wyróżnienia. Wystawa pokonkursowa wraz z uroczystym wręczeniem nagród zostanie otwarta w dniu 8 stycznia 2009 r. w siedzibie MGBP w Żabnie o godz. 11.00.

Prace można składać przez jeszcze przez kilka następnych dni w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie. Wszystkich zainteresowanych Biblioteka serdecznie zaprasza do udziału w konkursie.

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej