Image 'Biblioteka na plus' to hasło przewodnie tegorocznych obchodów tygodnia bibliotek, w które włączyła się biblioteka w Bobrownikach Wielkich.


Zorganizowano spotkanie dla uczniów Szkoły Podstawowej „W bibliotece fajnie jest”. Do biblioteki przybyły dzieci klasy III wraz z panią Małgorzatą Dragan. Spotkanie miało na celu przedstawienie innego obrazu biblioteki niż tylko miejsca gdzie można wypożyczyć książki, bo w bibliotece można też miło spędzić czas. Zapoznano się z pracą biblioteki  i bibliotekarza, księgozbiorem szczególnie dla dzieci i młodzieży. Zaprezentowano wystawę haftowanych obrazów Małgorzaty Wojtaczki oraz omówiono książki o naszym regionie, które znajdują się w bibliotece i o których warto wiedzieć. Były też zadawane zagadki i  czytane przez bibliotekarza śmieszne opowiastki i wierszyki. Spotkanie zakończył słodki cukierkowy poczęstunek.

W bibliotece miało też miejsce spotkanie z klasą IV, którego  tematem było omówienie różnic między katalogiem alfabetyczny i rzeczowym.

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej