Image Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zaprasza małych czytelników wszystkich bibliotek na terenie gminy Żabno do wzięcia udziału w zorganizowanych zajęciach wakacyjnych.


Filia w Niedomicach zaprasza na zajęcia literacko-plastyczne „Z małym Franklinem w krainę przygód" oraz „Śladami  dziewczynki z zapałkami". Spotkania odbywać się będą w miesiącu lipcu i sierpniu, w każdy wtorek i czwartek miesiąca w godz. 10.00-12.00. Program zajęć w czasie wakacji obejmie: głośne czytanie przygód sympatycznego żółwika, postaci stworzonej przez P. Burgeois  i  Brendę Clark, czytanie baśni Hansa Christiana Andersena, zajęcia plastyczne, zagadki i kalambury

Filia w Otfinowie serdecznie zaprasza na spotkania wakacyjne z książką: "Dawno, dawno temu... czyli baśnie braci Grimm" - zajęcia literacko - plastyczne, głośne czytanie wybranych baśni oraz malowanie postaci baśniowych. "Bawmy się razem" turnieje przy grach planszowych. "Chcę zostać artystą"  wykonywanie prac technicznych przy pomocy "Małego artysty".  Zajęcia będą odbywać się w lipcu w każdy poniedziałek i środę  w godz. 11.00 - 13.00.

Filia w Bobrownikach Wielkich zaprasza na zabawę i rozrywkę, czyli gry planszowe, puzzle, orgiami, wycinanki, malowanie farbami i kredkami. „Poznaj trochę świata w środku lata” – poznajemy współczesne cuda świata, najwyższe góry, największe wyspy, najgłębsze jeziora i wiele innych ciekawostek o świecie. Zajęcia  odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek lipca w godz. 11.00-13.00.

Filia w Niecieczy proponuje „Wakacje z książką” w każdą środę i piątek w godz. 13.00 – 15.00. w programie : „Mały książę” – poznanie historii Małego Księcia, wykonywanie ilustracji, związanych z treścią utworu. Zajęcia literacko-plastyczne związane z 65-tą rocznicą śmierci Antoniego de Saint – Exupery. Zajęcia literacko – plastyczne  „Ze sztuką na Ty” – gry i zabawy dla dzieci, krzyżówki, rebusy dotyczące literatury dziecięcej, zagadki, rozsypanki literowe, niedokończone przysłowia

Oddział dla dzieci Biblioteki w Żabnie przygotował „Lato Muminków”. W programie zajęcia literacko-plastyczne oraz gry. Odbywać się one będą w każdy wtorek, środę i czwartek miesiąca sierpnia w godz. 11.00-13.00.

   

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej