Image W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Klubowicze dyskutowali na temat książki Doroty Suwalskiej  pt. „Bruno [i siostry]”.


Główny bohater Bruno  jest inteligentnym 12-letnim chłopcem, miłośnikiem literatury gotyckiej i muzyki rokowej. Ma mnóstwo kłopotów z siostrami: 18-letnią Kaśką i 7-letnią Miłką.

Klubowicze, po przeczytaniu książki „Bruno [i siostry]” stwierdzili, że lektura jest bliska ich codziennym sprawom i problemom. W bardzo dowcipny sposób opowiada o niebanalnych przygodach i pasjach trojga rodzeństwa. Zabawna, szybka historia zainteresuje każdego czytelnika.

Niespodzianką  dla  klubowiczek  była  wizyta Św. Mikołaja, który nie tylko wręczał prezenty, ale także dyskutował z dziewczynkami na wiele tematów.

Na kolejnym spotkaniu 28 grudnia 2011 roku będzie omawiana książka Pawła Beręsewicza pt. „Na przykład Małgośka”. Oddział dla dzieci i młodzieży serdecznie zaprasza młodych czytelników do dyskusji.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej