Image Wszystkie dzieci bez względu na wiek i zainteresowania, pozostające w domu w czasie wakacyjnego odpoczynku zapraszamy do bibliotek na niezwykłe spotkania.


Proponujemy:

Filia w Bobrownikach Wielkich: „Wakacyjny zawrót głowy” cykl gier i zabaw planszowych i towarzyskich dla dzieci. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki lipca od godz.10.00 do 13.00.

Filia w Niecieczy: „Poznaj Kasię i Kubusia” z serią książek Ireny Landau, zajęcia literacko – plastyczne. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki lipca od godz. 10.00 do 13.00.

Filia w Niedomicach: „Lato w Dolinie Muminków” w towarzystwie Włóczykija, Małej Mi i Muminka, postaci stworzonych przez Tove Janson. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki lipca w godz. 10.00 – 13.00.

Filia o Otfinowie: w miesiącu lipcu – „Z Misiem Uszatkiem w krainę przygód” – zajęcia literacko plastyczne związane z książką Czesława Janczarskiego pt. Wędrówki Misia Uszatka”;

w miesiącu sierpniu: bohaterem zajęć będzie Franklin, sympatyczny zielony żółwik stworzony przez autorkę Paulette Bourgeois i ilustratorkę Brendę Clark. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w godz. 10.00 – 13.00.

Oddział dla dzieci Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Żabnie:  zajęcia literacko – plastyczne pt. „Wakacyjne wędrówki z Bolkiem i Lolkiem”. Wspólnie z bohaterami popularnych kreskówek będziemy podróżować i poznawać  poszczególne kontynenty i kraje. Kulturę, zwyczaje i obyczaje odwiedzanych miejsc. Na trasie wędrówki znajdzie się m.in. Australia, Afryka, niektóre kraje Europy oraz Azja i Antarktyda.  Zaplanowano również pracę z tekstem: ćwiczenia logopedyczne, poprawiające dykcję i małe formy teatralne.

Powstałe na warsztatach plastycznych prace będzie można oglądać na wystawie zatytułowanej „Słońcem malowane”.

Wszystkie zajęcia będą bezpłatne i dostosowane do dzieci w każdym wieku.

  
  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej