lalka miniMiejsko-Gminna Bibliotek Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu już po raz piąty organizują Gminny Konkurs na Lalkę Teatralną, który towarzyszyć będzie 31. Małopolskiemu Przeglądowi Teatrów Lalkowych „O Wielką Nagrodę Zająca Poziomki”. Patronat honorowy nad tym konkursem objął Burmistrz Żabna Stanisław Kusior.


Do udziału w konkursie zapraszamy wychowanków przedszkoli i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Żabno. Prace można składać w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie do 10 marca 2016 r.
Otwarcie wystawy pokonkursowej połączonej z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się w dniu 17 marca 2016 r. w Galerii „Rozmaitości” Gminnego Centrum Kultury w Żabnie w godzinach popołudniowych (dokładna godzina wręczenia nagród zostanie podana na stronach internetowych: www.biblioteka.zabno.pl oraz www.ck.zabno.pl). Wystawa lalek teatralnych potrwa do 22 kwietnia.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Galę wręczenia nagród uświetni spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru MASKA z Rzeszowa.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

  

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej