Niezapomniane przeboje oraz niezwykła atmosfera – tak w skrócie podsumować można koncert znakomitej polskiej piosenkarki Eleni wraz z zespołem, który odbył się w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie w ramach projektu „Z gwiazdami zaczytani" realizowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Małopolski.


Punktualnie o godzinie 17:00, przy sali wypełnionej po brzegi, rozpoczął się dwugodzinny występ Eleni wraz z zespołem, podczas którego artystka zaprezentowała przekrój swojej twórczości, od największych hitów, takich jak: „Miłość jak wino", „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca", „Po słonecznej stronie życia", poprzez greckie utwory, przechodząc do kompozycji z najnowszego albumu „Miłości ślad". Publiczność bawiła się świetnie, raz po raz podśpiewując znane i lubiane piosenki. Eleni towarzyszył zespół, który tworzą: Kostas Dzokas, Aleksander Białous i Andrzej Ellmann.

Na zakończenie koncertu Burmistrz Żabna Stanisław Kusior podziękował artystce za wspaniały występ oraz wręczył jej bukiet kwiatów i pamiątki, które przypominać będę o naszej gminie. Nie zabrakło oczywiście piosenki na bis – artystka wspólnie z publicznością wykonała ulubioną pieśń polskiego papieża Jana Pawła II „Barkę", a po koncercie piosenkarka jeszcze długo podpisywała płyty i pozowała do zdjęć z fanami.

Miłośnicy Eleni mogli także spróbować regionalnych potraw, a to za sprawą Koła Gospodyń „U Tatara" z Siedliszowic.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej