Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, z których zasobów warto korzystać. Biblioteki publiczne, szkolne i inne łączą siły i czekają na czytelników z mnóstwem atrakcji – niecodziennych spotkań z literaturą i jej gwiazdami.

 

W tym roku już po raz trzeci Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie włącza się w tę akcję, która odbędzie się 3 czerwca 2017 r. Podobnie jak w latach ubiegłych adresowana jest ona do dzieci w wieku 8-12 lat. Zapisy przyjmuje Oddział dla dzieci i młodzieży M-GBP w Żabnie, ul. Jagiełły 16. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa w „Nocy Bibliotek” jest przyniesienie do biblioteki pisemnej zgody rodziców/opiekunów (formularz zgody poniżej do pobrania, dostępny jest również w bibliotece).

Program „Nocy Bibliotek”:
18:00-19:00 – zajęcia literacko-plastyczne: głośne czytanie utworów literackich, wykonywanie prac plastycznych do przeczytanego tekstu
19:00-20:30 – zabawy ruchowe i umysłowe
20:30-22:00 – projekcja filmu

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapewnia wszystkim uczestnikom poczęstunek. Każdy uczestnik imprezy otrzyma również „Certyfikat” uczestnictwa w akcji.
Wszelkich dodatkowych informacji udziela Ewa Czarna – Oddział dla dzieci i młodzieży M-GBP w Żabnie (tel. 14 645 69 31).

OŚWIADCZENIE - do pobrania

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej