Dobiegły końca wakacyjne zajęcia zorganizowane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie – Filię w Otfinowie, które odbywały się w wakacyjne wtorki i czwartki.

Dzięki zaproponowanemu programowi zajęć dzieci mogły wypełnić swój wolny czas twórczą, a przy tym przyjemną i wesołą zabawą. Różnorodność rozrywek, tj.: zabawy integracyjne, poznawanie kultury różnych zakątków świata swoich rówieśników, głośne czytanie bajek i baśni, składanki i wycinanki, zagadki, rebusy, kolorowanki oraz jeszcze wiele innych form pracy z dziećmi sprawiły, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

O tym, że wakacje w Bibliotece mogą być udane, świadczy wysoka frekwencja uczestników i ich aktywność. Wakacje w otfinowskiej bibliotece dobiegły końca, ale cały czas można korzystać z Internetu, gier i zabaw multimedialnych – codziennie w godzinach pracy biblioteki.