Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Tadeuszem Chudeckim, które odbędzie się 19 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w M-GBP w Żabnie, ul. W. Jagiełły 16.

 

 

 

Tadeusz Chudecki - polski aktor filmowy i teatralny, całej Polsce dał się poznać jako Henio z serialu „M jak miłość", jednak na swoim koncie aktor ma wiele ciekawych ról, takich jak chorąży Snopek w serialu „Bao-bab, czyli zielono mi”, jak również rolę u Janusza Majewskiego w „CK Dezerterach” czy też Tadeusza Konwickiego „Dolina Issy”.
Ostatnio mogliśmy oglądać go na dużym ekranie w filmie biograficznym o Świętym Maksymilianie Kolbe „Dwie korony”, a na małym - w serialu „Pod wspólnym niebem”. Obecnie aktor Teatru Komedia w Warszawie.
Wielką pasją aktora są podróże za kilka euro po Europie i za równie nie duże pieniądze po świecie. Jest autorem książek: „Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 euro”, „Dalej w drogę. Łatwe i tanie podróżowanie po Europie, czyli wszystko, co turysta wiedzieć powinien” oraz „Historia jednej podróży: Azja”.

Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Dyskusyjnych Klubów Książki we współpracy w Instytutem Książki.

 

 

 

  

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej