Spotkania autorskie to jedne z najprzyjemniejszych form działalności Biblioteki. 13 listopada mieliśmy przyjemność gościć Annę Augustyńską, mieszkankę Żabna i młodą, aspirującą poetkę.

 

 


W gronie najbliższych, przyjaciół i otoczona wieloma mieszkańcami miasta i gminy Żabno, Anna-Ania, opowiadała o swoich pasjach jakimi są śpiew i pisanie, o życiu, rodzinie i planach na przyszłość. Spotkanie związane było z wydaniem już drugiego po „Pod osłoną nocy” tomiku poezji zatytułowanego, jak sama poetka przyznała, nie bez przyczyny „Z szuflady”. Tym właśnie jest najnowsze wydanie poezji - zbiorem wierszy z szuflady. Znajdziemy tam wiersze o wszystkim: miłości, rodzinie, wiersze z humorem i nostalgią – czyli wszystko to, co w sercu poetki rodziło się przez lata.


Oprócz rozmowy, odczytania kilku wierszy, Ania umiliła zgromadzonym spotkanie pięknym śpiewem prezentując m.in. utwór własnego autorstwa „We mnie”. Podczas spotkania towarzyszył jej również zespół wokalny działający przy GCK, a ich wspólny śpiew spotkał się z gorącym przyjęciem.


Wszystkich, którzy nie mogli przybyć na spotkanie autorskie, zapraszamy do Biblioteki, gdzie wypożyczyć można oba tomiki poezji Ani Augustyńskiej.

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej