Wyjątkowi artyści – Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski wystąpili 27 października dla żabnieńskiej publiczności.

 

 

 

 

Koncert odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką”, który finansowany jest przez Województwo Małopolskie w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego. Koncert, który był pokazem kunsztu wokalnego piosenkarki i wirtuozerii jej zespołu zachwycił słuchaczy. Anna Jurksztowicz zaśpiewała swoje największe przeboje, takie jak: „Hej, man”, „Stan pogody” oraz hity serialowe i filmowe, w tym piosenki z seriali: „Matki żony i kochanki”, „Na dobre i na złe” czy „Ranczo”. Nie zabrakło też utworów poetyckich, także w obcych językach.


Swym talentem zachwycił żabnieńską publiczność także Krzesimir Dębski, jeden z najlepszych w Polsce współczesnych kompozytorów i dyrygentów, prywatnie mąż Anny Jurksztowicz, który podczas koncertu grał na fortepianie i skrzypcach.
Widownia entuzjastycznie reagowała na każdą piosenkę i owacjami na stojąco podziękowała artystom za wspaniały występ.


Po koncercie artyści wyszli do zebranych gości, by osobiście przywitać się z fanami. Była również możliwość zakupu płyt i książek: Anny Jurksztowicz - „IQuchnia, czyli jak inteligentnie jeść i pić” i Krzesimira Dębskiego , „Nic nie jest w porządku – Wołyń moja rodzinna historia”. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i autografów.

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej