Zapraszamy na spotkanie z Ewą Wachowicz – producentką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną, jurorką programu Top Chef, Miss Polonia 1992.

Oprócz działalności telewizyjnej i producenckiej Ewa Wachowicz jest także autorką wielu książek: "Słodki świat Ewy Wachowicz", "Ewa Gotuje", "Zapiski kulinarne na każdą porę roku", "Sałatki", "Ciasta", "Obiady" i wiele innych.
Spotkanie odbędzie się 16 października 2019 r., godz. 17.00 – Centrum Kulruralno-Oświatowo-Sportowe „KOS” w Łęgu Tarnowskim. Wstęp wolny!
Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książek Autorki wraz z autografem i dedykacją!
Ewa Wachowicz odwiedzi Łęg Tarnowski w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką”, finansowanego przez Województwo  - III edycja Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie,  Dąbrowski Dom Kultury oraz Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.