Już 27 sierpnia, na scenie Gminnego Centrum Kultury w Żabnie wystąpią artyści Studio Accantus.

 

Studio Accantus to utworzony przez Bartłomieja Kozielskiego zespół twórców i wykonawców, poruszający się w świecie musicalu i muzyki filmowej. Studio zyskało szeroką rzeszę fanów, umieszczając swoje nagrania na kanale Youtube. Codziennie odwiedza go ponad 250 tysięcy widzów, a filmy z piosenkami mają już ponad 350 milionów wyświetleń.

Od kilku lat Studio Accantus koncertuje po całej Polsce przyciągając coraz szerszą publiczność.

Wokaliści Studia Accantus to utalentowani artyści z dużym dorobkiem scenicznym, występujący na deskach teatrów w całej Polsce, laureaci konkursów, uczestnicy muzycznych programów telewizyjnych.

Na scenie w Żabnie wystąpią czołowi artyści studia Accantus: Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska – Paciorek, Aleksandra Gotowicka, Kamil Dominiak oraz Kasia Mazurkiewicz na pianinie.

Bezpłatne wejściówki umożliwiające udział w koncercie można odbierać od 16 sierpnia w Dziale Organizacji Imprez GCK w Żabnie. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Koncertowe Żabno”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej