5 grudnia w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie wystąpiła z koncertem mikołajkowym Majka Jeżowska.

Wokalistka ze swoją kolorową osobowością, wspaniałymi piosenkami, kontaktem z publicznością i humorem porwała wszystkich do zabawy, a jej koncert był okazją do wspólnego śpiewania, tańca i uśmiechu. Wybrzmiały takie przeboje jak: „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, czy „Marzenia się spełniają”.

Na zakończenie koncertu Majki Jeżowskiej na Sali widowiskowej pojawił się św. Mikołaj, który obdarował najmłodszych uczestników koncertu słodyczami.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc przy organizacji koncertu Majki Jeżowskiej w Żabnie Cristal Park Dąbrowa Tarnowska - Hotel - Restauracja.

Koncert został zorganizowany w ramach projektu „Koncertowe Żabno”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.