Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  zaprasza na wyjątkowy spektakl w wykonaniu Grzegorza Halamy pt. "Intymne życie grubasa".

 

Grzegorz Halama to komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk, znany ze świetnego poczucia humoru i własnego stylu. Nazywany Ojcem Chrzestnym polskiego stand-up'u.

 

  

Wykreował wiele postaci, a wśród nich Pana Józka (hodowcę kurczaków z Chociul). Jego nowy program to tzw. CZYSTY stand-up - pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się na błyskotliwych obserwacjach życia codziennego, podanych w szczery i dowcipny sposób.


Spotkanie odbędzie się w piątek 2 grudnia o godz. 18:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Wstęp wolny.


Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Koło kultury", finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest w 2 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad projektem sprawują: Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Żabna – Marta Herduś.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej