Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie - Filia w Niedomicach, Sołtys Wsi Niedomice oraz Koło Gospodyń Wiejskich “U Kazia” w Niedomicach zapraszają na spotkanie „Gruzja i Armenia we wspomnieniach Elżbiety Pabian”, które odbędzie się 7 marca 2024 r. o godz. 18:00 w Filii w Niedomicach, ul. Szkolna 3.

Elżbieta Pabian - mieszkanka Niedomic, pracownik w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach. Miłośniczka wypraw rowerowych po Polsce i zagranicy. Pasjonatka wspinaczek górskich po Tatrach, pasmach Alp oraz Durmitoru. Motto, które wdraża w życie brzmi: „brać życie garściami, im trudniejsze wyprawy, tym życie ciekawsze”. Podróżniczka po Polsce, Europie oraz Azji. Zdobywczyni Korony Maratonów w Polsce. Wolontariuszka w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie i koneserka sztuk teatralnych.

W programie:
- Prezentacja multimedialna
- Otwarcie wystawy „Piękno Gruzji i Armenii uchwycone w kadrze Elżbiety Pabian”
- Niespodzianki

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Burmistrz Żabna Marta Herduś.