Gminne Centrum Kultury oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym na plakat MAŁOPOLSKIEGO PRZEGLĄDU TEATRÓW LALKOWYCHO WIELKĄ NAGRODĘ ZAJĄCA POZIOMKI.

Konkurs towarzyszy 37. Małopolskiemu Przeglądowi Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki.
Przedmiotem konkursu jest wykonanie plakatu promującego Przegląd. Wszelkie szczegóły i wytyczne znajdują się w regulaminie konkursu.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży uczącej się lub mieszkającej na terenie gminy Żabno i podzielony jest na dwie kategorie w zależności od formy plakatu:
- dowolna technika plastyczna (z wyłączeniem grafiki komputerowej) - przedszkola oraz uczniowie klas 1-6 
- grafika komputerowa - uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. 

Plakaty wykonane ręcznie należy składać do dnia 11 kwietnia 2024 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie, ul. Jagiełły 16 w godz.: 10.00-18.00. tel. 14 645 69 31. Grafiki komputerowe należy przesłać mailowo  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. również 11 kwietnia.

Wszystkie prace złożone na konkurs zostaną wystawione w galerii „Rozmaitości” Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. Wystawa potrwa do 6 maja br. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas 37. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki w dniu 25 kwietnia 2024 r. w godzinach popołudniowych. Laureaci otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. 

Patronem honorowym konkursu jest Burmistrz Żabna.

REGULAMIN

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej