Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie zapraszają dzieci na zajęcia organizowane w czasie ferii zimowych.
Zajęcia pod hasłem „Zimowe hece w Centrum Kultury i Bibliotece” odbywać się będą przez 2 tygodnie od wtorku do piątku w godz. 11:00 – 13:00. Będą to zajęcia świetlicowe obejmujące różnorodne warsztaty. Będą zajęcia plastyczne, z rękodzieła, muzyczne i fotograficzne oraz gry i zabawy. Zajęcia prowadzić będą instruktorzy i bibliotekarze. Część zajęć przygotują dla dzieci, w ramach integracji międzypokoleniowej członkowie Klubu Senior + i pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Sieradzy. Zajęcia z rękodzieła poprowadzi z dziećmi też pani Paulina Pochroń-Augustyńska z Żabna.

Zajęcia w ramach ferii są bezpłatne i przeznaczone dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym (uczniowie kl. I-III). Na zajęcia obowiązują zapisy. Dziecko zapisać można w oddziale dla dzieci MGBP w Żabnie. Zapisy ruszają w poniedziałek 29 stycznia od godz. 10:00 pod nr tel. 14 645-69-31 lub osobiście w żabnieńskiej Bibliotece. Liczba miejsc jest ograniczona.

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej