Image W Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie - Filii w Otfinowie odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Klubowicze rozmawiali o książce Marty  Fox  "Agaton - Gagaton : Jak pięknie być sobą ".


Uwagi na temat książki były podzielone. Książka osobom, które zrozumiały wątek bardzo się spodobała. Pozostałej grupie klubowiczów książka nie przypadła do gustu. Na spotkaniu utworzyły się dwie grupy, które dyskutując przekonywały się dlaczego książka jest ciekawa i warto ją polecić innym.
Wniosek po spotkaniu był jeden: warto mówić o dobrych uczuciach, o możliwości porozumienia, które daje szczera rozmowa, o rodzicach, którzy nie są wrogami dzieci, o problemach nastolatek, które można rozwiązać w gronie rodzinnym, gdzie panuje zaufanie, przyjaźń i wiara w to, że kłótnia nie jest po to, by się ranić.
Uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Książki na następne spotkanie, które odbędzie się 25 sierpnia (ostatni wtorek sierpnia) o godz. 19:00 w MGBP w Żabnie Filii w Otfinowie wybrali książkę Erich Kastner pt. " Mania czy Aania".

  

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej