Image Książka Tomasza Trojanowskiego pt. „Wielki powrót” to książeczka dla najmłodszych czytelników, która opowiada bardzo zabawną historię o zwierzętach w zoo, które marzą o tym aby stamtąd uciec i wrócić do krajów skąd pochodzą.


Książka Tomasza Trojanowskiego pt. „Wielki powrót” to książeczka dla najmłodszych czytelników, która opowiada bardzo zabawną historię o zwierzętach w zoo, które marzą o tym aby stamtąd uciec i wrócić do krajów skąd pochodzą. Udaje się to słoniowi Puzonowi i kangurowi Torbie, którzy przy pomocy swojego opiekuna wydostają się z zoo. Nie wiedzą jednak, że ich ucieczka jest zaplanowana i  przygotowana przez ich opiekuna i weterynarza Żabczyńskiego. Na wolności Puzon i Torba napotykają na różne przeszkody i pakują się w bardzo zabawne sytuacje.

Ponieważ książka jest bardzo dowcipna i rozśmiesza nie tylko dzieci ale także rodziców, dlatego klubowicze postanowili wybrać ją do przeczytania uznając, że historia o zwierzętach  może również bawić nieco starszych czytelników, a poza tym miło jest wrócić do lat dziecięcych choćby przez lekturę książki.

Następne spotkanie odbędzie się w bibliotece  16 kwietnia 2010 r. a tematem spotkanie będzie książka  o miłości, przygodzie i historii  - Kazimierza Szymeczko pt. Fałszerze w sieci”.

 

  

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej