Image Miejsko – Ludowy Klub Sportowy „Polan” Żabno, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminne Centrum Kultury w Żabnie zapraszają na Obchody Jubileuszowe 100-lecia Sportu w Żabnie organizowane pod Honorowym Patronatem Burmistrza Żabna Stanisława Kusiora oraz Starosty Tarnowskiego Mieczysława Krasa.

Spotkanie Jubileuszowe odbędzie się dnia 1 października 2011 r. o godz. 16.00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, ul. W. Jagiełły 16. W programie przewidziano m.in. wręczenie okolicznościowych odznaczeń, medali i dyplomów dla zasłużonych sportowców i działaczy sportowych, promocję książki Pawła Domańskiego „LZS i MLKS Polan ŻABNO w latach 1990-2010”, a także otwarcie wystawy: Od „Sokoła” do „Polanu” Żabno.