Image W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej  w Żabnie trwają wakacyjne zajęcia dla najmłodszych czytelników. Organizatorzy wakacji w Bibliotece zapraszają wszystkich zainteresowanych w każdy wtorek i czwartek sierpnia w godz. od 11 do 13-tej.

Bolek i Lolek to dwaj bohaterowie najpopularniejszego polskiego serialu animowanego, o których jest mowa na tegorocznych zajęciach. Poznajemy kontynenty, najciekawsze kraje i miasta odwiedzane przez bohaterów. Bawimy się również z Bolkiem i Lolkiem w gry i zabawy znane z książek o bohaterach. Zajęcia plastyczne polegają na malowaniu, wycinaniu, wykonaniu różnych prac plastyczno-technicznych. Planujemy wykonanie wakacyjnej pocztówki, naukę rysunku, upiększanie przedmiotów techniką dekupaż. Poza tym w każdą środę sierpnia zapraszamy na film oczywiście o Bolku i Lolku.

Wszystkie dzieciaki spędzające wakacje w domu zapraszamy do wspólnej zabawy.