W niedzielne popołudnie 7 grudnia miała miejsce niezwykła zawierucha w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. A wszystko to za sprawą widowiska „Świąteczna zawierucha” przygotowanego dla najmłodszych mieszkańców gminy.

Gościem honorowym imprezy był Św. Mikołaj, który przybył w tym dniu do Żabna, aby osobiście spotkać się z dziećmi. O jego ciężkiej pracy przed świętami opowiedziały dzieciom elfy, które radośnie zachęcały młodych widzów nie tylko do wspólnej zabawy, ale i pracy. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodkie upominki.

A najważniejsza informacja jest taka, że w przyszłym roku Św. Mikołaj także odwiedzi Żabno, bo wszystkie dzieci zgodnie obiecały być grzeczne przez cały rok. Trzymamy Was za słowo, Kochani…

Organizatorami przedsięwzięcia była Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminne Centrum Kultury w Żabnie.