szepielakMiejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie im. ks. Janusza St. Pasierba zapraszają na spotkanie autorskie z Anną J. Szepielak, które odbędzie się 19 listopada (czwartek) 2015 r. o godz. 17:00 w sali klubowej GCK w Żabnie.

Anna J. Szepielak – ur. w Tarnowie-Mościcach. Z zawodu jest nauczycielką i bibliotekarką, pracowała w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie.

Przed debiutem literackim (w 2010 roku) publikowała głównie teksty z zakresu oświaty, a następnie artykuły na jednym z portali internetowych; współpracowała także z regionalnym tygodnikiem, w którym ukazywały się jej artykuły i recenzje nowości wydawniczych.
Prowadzi blog autorski „Zaściankowe pisanie” oraz blog „Zaściankowe slow life, czyli o tym i owym”.
Jest autorką powieści: „Zamówienie z Francji”, „Dworek pod Lipami”, „Młyn nad Czarnym Potokiem”, „Wspomnienia w kolorze sepii” oraz „Znów nadejdzie świt”.