spotkanie szepie miniMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie miała ogromną przyjemność gościć na spotkaniu autorskim Annę J. Szepielak – poczytną autorkę literatury kobiecej. Spotkanie zostało zorganizowane wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie, w którym do niedawna pracowała pani Ania.

 

Obecnie zajmuje się ona głównie pisaniem powieści – w jej dorobku znajduje się już pięć pozycji książkowych: „Zamówienie z Francji”, „Dworek pod Lipami”, „Młyn nad Czarnym Potokiem”, „Wspomnienia w kolorze sepii” oraz „Znów nadejdzie świt”. Rozmowę poprowadziła Agnieszka Kurzydym – bibliotekarka z ZSP w Żabnie, a wieczór uświetniła swoim występem Beata Chłoń – nauczyciel z tej szkoły. Uczestników spotkania czekała także słodka niespodzianka – swoje wypieki na ten wieczór przygotowali uczniowie z Techników Gastronomicznego ZSP w Żabnie.

Miła atmosfera stworzona przez autorkę udzieliła się również uczestnikom spotkania, którzy licznie przybyli do biblioteki, by spotkać się z zaproszonym gościem. Pisarka opowiedziała o początkach pisarstwa, swojej drodze zawodowej, fascynacji historią, nie obyło się też bez pytań o warsztat pisarski i pomysły na historie opisywane w książkach. Anna J. Szepielak zdradziła czytelnikom, że w planach na najbliższą przyszłość ma napisanie drugiej części swojej pierwszej powieści, czyli „Zamówienie z Francji”.
Po spotkaniu była możliwość indywidualnych rozmów z autorką, można było nabyć także egzemplarz jej powieści oraz otrzymać autograf.

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej