Serdecznie zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w czwartek 30 lipca o godz. 18:00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie.

Lekturą, o której będą dyskutować klubowicze będzie książka Ruperta Isaacsona „Opowieść ojca. Przez mongolskie stepy w poszukiwaniu cudu”. Jest to prawdziwa historia o sile rodzicielskiej miłości.

Gdy u kilkuletniego Rowana wykryto autyzm, jego ojciec Rupert – dziennikarz i autor książek podróżniczych – postanowił, że nie podda się bez walki. Długo próbował różnych form terapii, jednak bez skutku. Pewnego dnia przypadkiem odkrył, że jego syn nawiązuje wyjątkową więź ze zwierzętami. Wtedy postanowił zrealizować szalony plan – zabrać dziecko do krainy szamanów, nieskażonej przyrody i stad dzikich koni – Mongolii. A po powrocie opisał tę niezwykłą podróż.