Z przyjemnością informujemy, że Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie wzbogaciła się o 1295 woluminów na łączną kwotę 25 000 zł. Środki na zakup tych publikacji pochodzą z projektu „Z gwiazdami zaczytani” realizowanego w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

 

 


Dzięki temu projektowi czytelnicy mogą korzystać z jeszcze bogatszej oferty nowości wydawniczych. Wśród nowości odnajdziemy wiele pozycji beletrystycznych, które ukazały się na rynku wydawniczym w 2016 roku oraz liczne publikacje popularnonaukowe. Oczywiście Biblioteka nie zapomniała także o swoich najmłodszych użytkownikach oraz tych troszkę starszych – również oni będą mogli już wkrótce korzystać z szerokiej oferty nowości dostępnej w Oddziale dla dzieci i młodzieży.

Przy wyborze publikacji, które wzbogaciły nasze zasoby kierowaliśmy się sugestiami naszych czytelników, by w ten sposób jak najlepiej odpowiedzieć na ich potrzeby.
Książki obecnie są opracowywane i sukcesywnie trafiają już na biblioteczne półki, a więc serdecznie zapraszamy do korzystania z jeszcze ciepłych i pachnących farbą drukarską nowości książkowych, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej