Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie we współpracy z Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu już po raz szósty organizują Gminny Konkurs na Lalkę Teatralną, który towarzyszyć będzie 32. Małopolskiemu Przeglądowi Teatrów Lalkowych „O Wielką Nagrodę Zająca Poziomki”.

 

 

 

Patronat honorowy nad tym konkursem objął Burmistrz Żabna Stanisław Kusior.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych (kl. 0, kl. I-III, kl. IV-VI) z terenu gminy Żabno. Prace należy składać w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie, ul. Jagiełły 16 do 15 marca 2017 r., natomiast rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 23 marca 2017 r. w GCK w Żabnie w godzinach popołudniowych (dokładna godzina wręczenia nagród będzie umieszczona na stronach internetowych: www.biblioteka.zabno.pl oraz www.ck.zabno.pl).

Laureaci konkursu otrzymają nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Galę wręczenia nagród uświetni spektakl marionetkowy pt. „O rybaku i złotej rybce” w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc. Wszystkie prace będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej.

Szczegóły w Regulaminie. Zapraszamy…

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej