Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie zapraszają na spotkanie z Grażyną Zielińską i Dariuszem Rekoszem. Spotkanie z aktorką i pisarzem odbędzie się 13 września o godz. 18:00 w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”.

 

 

 

Grażyna Zielińska to aktorka teatralna i filmowa. Występuje w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Widzom „szklanego ekranu” jest szerzej znana m.in. z roli babki zielarki z serialu "Ranczo" czy bufetowej ze szpitalnego baru w "Na dobre i na złe".

Grażynie Zielińskiej będzie towarzyszył Dariusz Rekosz - pisarz, autor prozy przygodowo-detektywistycznej dla dzieci i młodzieży oraz komedii, kryminałów i przewodników dla dorosłych. Animator kultury, twórca scenariuszy, słuchowisk radiowych i felietonista.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”, który finansowany jest z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach II Edycji Budżetu Obywatelskiego.
Projekt odbywa się na terenie 3 gmin subregionu tarnowskiego czyli: Żabnie, Radłowie i Dąbrowie Tarnowskiej. Realizowany jest przez instytucje kultury z tych gmin, czyli: Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie oraz Dąbrowski Dom Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Realizatorem projektu jest Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej