IBUK Libra to wirtualna czytelnia Wydawnictwa Naukowego PWN z całodobowym dostępem do publikacji z różnych dziedzin, w tym z literatury pięknej.

 

 

 

 

Nasi czytelnicy mogą bezpłatnie korzystać z wykupionych przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie ponad 2 tysięcy publikacji na wszystkich bibliotecznych stanowiskach komputerowych oraz – po otrzymaniu odpowiedniego kodu PIN – zdalnie za pośrednictwem prywatnych komputerów i urządzeń mobilnych.


Hasła do zdalnego logowania w czytelni IBUK Libra można otrzymać w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie oraz jej filiach: Otfinowie, Niecieczy, Niedomicach i Łęgu Tarnowskim.

 

Dlaczego IBUK Libra?
• bezpłatny, całodobowy dostęp on-line do bogatego wyboru publikacji największych polskich wydawców akademickich, profesjonalnych i popularnych z zakresu humanistyki, nauk społecznych, ekonomicznych, matematyczno-przyrodniczych, prawnych, medycyny i informatyki,

• nowoczesna technologia pozwalająca na korzystanie z zasobów na komputerze i urządzeniach mobilnych,
• zaawansowane narzędzia do pracy z tekstem umożliwiające m.in. zaznaczanie fragmentów publikacji, tworzenie notatek, tagowanie,
• treści książek powiązane ze słownikami i encyklopedią Wydawnictwa Naukowego PWN.

 

Jak korzystać z zasobów IBUK Libra? – poradnik Rejestracja, logowanie, dodawanie kodu PIN, odzyskiwanie hasła


https://www.youtube.com/watch?v=p-DQnp1fvgI
https://www.youtube.com/watch?v=LWWktdghscY
https://www.youtube.com/watch?v=7GNxlHtmtWk

 

Najważniejsze funkcje platformy IBUK Libra


Osobista półka z książkami myIBUK, czyli możliwość zaawansowanej pracy z tekstem (robienie notatek, zaznaczania i tagowania fragmentów książki, sprawdzania trudnych pojęć)

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej