Filia Biblioteczna w Otfinowie w tym roku również nie zapomniała o najmłodszych czytelnikach. Specjalnie dla nich na okres zimowego odpoczynku przygotowała różnorodne zajęcia. Spotkania odbywające się w poniedziałki, wtorki i czwartki miały charakter literacko-plastyczny i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Pierwszy tydzień upłynął pod znakiem projektowania „walentynek”. Uczestnicy, wykorzystując przeróżne materiały, wykonywali również prace przedstawiające zimę na podstawie wiersza Ewy Szelburg-Zarembiny pt. „Srebrne gwiazdki”. W drugim tygodniu mali artyści wykonali kolorowe wiosenne dekoracje.

Podczas tych spotkań powstało wiele ciekawych i oryginalnych prac. Uczestnicy ferii chętnie korzystali również ze stanowisk komputerowych, wyszukując interesujące ich informacje, grając w gry i słuchając muzyki. Dzieci grały też w swoje ulubione gry planszowe.

Ferie zimowe dobiegły już końca, ale Biblioteka nadal jest otwarta i czeka na tych, którzy chcą się z nią zaprzyjaźnić.