Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury. Biblioteki publiczne, szkolne i inne łączą siły i czekają na czytelników z mnóstwem atrakcji – niecodziennych spotkań z literaturą i jej gwiazdami.

 

 

 

W tym roku już po raz czwarty Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie włącza się w tę akcję, która odbędzie się 8 czerwca 2018 r. Podobnie jak w latach ubiegłych adresowana jest ona do dzieci w wieku 9-12 lat. Zapisy przyjmuje Oddział dla dzieci i młodzieży M-GBP w Żabnie, ul. Jagiełły 16. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa w „Nocy Bibliotek” jest przyniesienie do biblioteki pisemnej zgody rodziców/opiekunów (formularz zgody poniżej do pobrania, dostępny jest również w bibliotece).

 

Program „Nocy Bibliotek”:
18:00-19:30 - „Śladami Niepodległej, czyli idziemy na spacer” – zwiedzanie miejsc związanych z historią Żabna
19:30-20:30 - zabawy ruchowe i umysłowe
20:30-22:00 - projekcja filmu „Tarapaty”
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapewnia wszystkim uczestnikom poczęstunek. Każdy uczestnik imprezy otrzyma również „Certyfikat” uczestnictwa w akcji.
Wszelkich dodatkowych informacji udziela Ewa Czarna – Oddział dla dzieci i młodzieży M-GBP w Żabnie (tel. 14 645 69 31).

 

W akcję tę włączyły się również filie M-GBP: w Łęgu Tarnowskim, Niedomicach i Otfinowie – szczegółowe informacje na plakatach i w pacówkach.

 

Deklaracja dla uczestników - do pobrania

  

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej