Wyjątkowo radosnym i pełnym energii show dla dzieci zainaugurowana została w Żabnie realizacja projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”. Projekt, realizowany w ramach 2. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, skierowany jest do wszystkich grup wiekowych, dlatego właściwym, także z racji trwania ferii zimowych, wydało się rozpoczęcie jego realizacji od najmłodszych mieszkańców gminy.

 

 

 

Mnóstwo atrakcji i moc wrażeń zapewnili dzieciom artyści Studia Fama z Dębicy, którzy w czwartek, 22 lutego w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie przygotowali dla nich specjalny program feryjny.

Były wspólne śpiewy i tańce, pluszowe maskotki, konkursy, zabawy i fenomenalne efekty specjalne, począwszy od kolorowych baniek mydlanych, poprzez spadające z sufitu konfetti, na najprawdziwszym śniegu sypiącym na głowy uczestników kończąc.

Fantastyczna zabawa dostarczyła dzieciom ogromnej porcji radości i uśmiechu… i dobrze, bo taki właśnie cel przyświecał organizatorom przedsięwzięcia. A organizatorami projektu realizowanego w ramach 2. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego byli: Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie, a także Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej i Dąbrowski Dom Kultury. Realizatorem projektu jest Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie. Warto dodać że projekt ten poparło ponad 5 tys. osób.

Najbliższym wydarzeniem realizowanym w ramach BO będzie koncert Andrzeja Sikorowskiego i Jacka Królika, który w Żabnie odbędzie się 13 marca o godz. 18.00 w Gminnym Centrum Kultury. Wstęp jest wolny. Zapraszamy serdecznie…

  

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej