Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Oddział dla dzieci i młodzieży w Żabnie oraz Filia w Niedomicach serdecznie zapraszają na spotkania autorskie z Wojciechem Widłakiem.

Wojciech Widłak jest pisarzem tworzącym książki dla dzieci. Znany szczególnie dzięki serii o Panu Kuleczce i o Wesołym Ryjku. Ma w dorobku około 30 książek. Za swoją twórczość otrzymał wiele wyróżnień i nagród m.in. nagrodę literacką Srebrny Kałamarz 2008, nagrodę Pegazika 2016.

Spotkanie w Żabnie odbędzie się 9 maja o godz. 9.00 w Sali Klubowej Gminnego Centrum Kultury. Natomiast spotkanie w Filii w Niedomicach odbędzie się 9 maja o godz. 11.00 w ramach działalności Dyskusyjnych Klubów Książki we współpracy z Instytutem Książki.