Kolejne przedsięwzięcie w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani” już za nami. Tym razem był to koncert zespołu Golec uOrkiestra. Zespół wystąpił jako gwiazda wieczoru tegorocznych Dni Żabna.

 

 

 


Występ „Golców” zgromadził kilkutysięczną publiczność, która wyśmienicie się bawiła w rytm największych przebojów uOrkiestry. Ze sceny wybrzmiały: „Lornetka”, „Ściernisco”, „Pędzą konie”, „Pieniądze to nie wszystko” czy „Crazy Is My Life”.

Koncert odbył się w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani” finansowanego z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach II Edycji Budżetu Obywatelskiego.

Projekt odbywa się na terenie 3 gmin subregionu tarnowskiego czyli: Radłowie, Dąbrowie Tarnowskiej oraz oczywiście w Żabnie; realizowany jest przez instytucje kultury z tych gmin, czyli: Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie oraz Dąbrowski Dom Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej. Realizatorem projektu jest Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

 

Patronat honorowy nad projektem objęli:

Marszałek Województwa Małopolskiego - Jacek Krupa

Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej - Krzysztof Kaczmarski ,

Burmistrz Żabna - Stanisław Kusior.

 

GALERIA ZDJĘĆ - zabno.pl 

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej