Przypominamy, że Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie jest czynna dla użytkowników.

Biblioteka ogranicza swoje usługi do wypożyczeń i zwrotów książek.Biblioteka w Żabnie czynna od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 18.00,

sobota: nieczynne.

 
Podstawowe zasady korzystania z biblioteki:

Czytelnik zwraca książki w holu.
Zamawianie i wypożyczanie książek odbywa się przy wyznaczonym punkcie obsługi użytkowników w holu biblioteki. Zachęcamy do zamawiania książek przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przez wiadomość na Faceboku lub telefonicznie pod nr  14 645 69 31).
Zachęcamy również do korzystania z katalogu online https://www.zabno-mgbp.sowwwa.pl/


Do holu biblioteki czytelnik wchodzi w maseczce, po uprzednim zdezynfekowaniu rąk.
W holu biblioteki jednorazowo mogą przebywać 3 osoby, które są zobowiązane do zachowania bezpiecznej odległości (zgodnie z naklejonymi na posadzce taśmami).


Filie biblioteczne w Łęgu Tarnowskim, Niecieczy, Niedomicach i Otfinowie otwarte dla użytkowników od 4 maja br., godziny pracy filii pozostają bez zmian.
Kontakt:
Łęg Tarnowski tel. 14 657 50 33, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nieciecza tel. 14 657 51 27, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Niedomine tel. 14 625 94 49, e-mail: bibliotekaniedomice@op.p
Otfinów tel. 14 645 23 01, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Prosimy o wzajemną wyrozumiałość. Damy radę...

 

 

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej