Już dziś specjalnie dla żabnieńskiej publiczności ze spektaklem „Mowa ciała” wystąpi najbardziej znany w Polsce mim – Ireneusz Krosny.

 

 
Występ będzie można obejrzeć w Internecie - na Facebooku Centrum Kultury oraz Biblioteki. Spektakl będzie transmitowany na żywo prosto z sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią w wydarzeniu nie może wziąć udziału publiczność, ale zachęcamy do wirtualnego uczestnictwa w wydarzeniu. Oglądajcie nas 9 grudnia od godz. 17:00 na fecebook.com/ckzabno/ lub facebook.com/biblioteka.zabno/.

 
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Książka i Muza” finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 4. edycji Budżetu Obywatelskiego. Realizatorem projektu  jest Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad nim sprawują Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Burmistrz Żabna Marta Herduś i Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka. Projekt realizowany jest na terenie 2. gmin subregionu tarnowskiego, a partnerami w jego realizacji są: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej