11 października o godz. 18:00 w Kościele w Żabnie odbędzie się wyjątkowy koncert poświęcony osobie Jana Pawła II. W koncercie gościnnie wystąpi Maciej Miecznikowski – lider zespołu „Leszcze”. Muzykę, do wybranych przez siebie utworów Jana Pawła II, skomponował pomysłodawca projektu – Wojtek Klich.

 

 

Oprócz Wojtka Klicha i Macieja Miecznikowskiego w kościele w Żabnie wystąpi prawie trzydziestoosobowa ekipa złożona z muzyków i wokalistów związanych z tarnowską sceną muzyczną.
Na koncert składać się będą utwory Karola Wojtyły, które z pewnością zachęcą słuchaczy do refleksji i zadumy. Prostym, a jednocześnie głębokim treściom poezji towarzyszyć będzie różna, stylistycznie i gatunkowo, muzyka, która czasem zaskakuje, ale zawsze budzi pozytywne emocje.
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Książka i Muza” finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 4. edycji Budżetu Obywatelskiego. Realizatorem projektu jest Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad nim sprawują Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Burmistrz Żabna Marta Herduś i Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka. Projekt realizowany jest na terenie 2. gmin subregionu tarnowskiego, a partnerami w jego realizacji są: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej